• MİSYON

  MİSYON

  Gelişen bilişim teknolojilerini geniş kitlelere aktararak ülkenin geleceğine katkıda bulunmak.
 • VİZYON

  VİZYON

  Türkiye'nin önde gelen çok şubeli hizmet veren bilişim atölyeleri arasında yer almak.
 • STRATEJİ

  STRATEJİ

  Katılımcıların ihtiyaçlarına uygun kişisel çözümler sunarak oluşturulacak atölye çalışmaları ile gerekli temel bilgileri en kısa zaman dilimlerinde almalarını sağlamak ve sonrasında da verilecek desteklerle gelişimini sağlamak.
 • 1
 • 2
 • 3

HAKKIMIZDA

Bilişim teknolojilerinin, özellikle de kodlama ve robot teknolojilerinin daha da önem kazanacağı yakın geleceğe daha iyi hazırlanmamız için gerekli olan bilgi aktarımını atölye ortamlarında yaparak ve bu konuda bilincin oluşmasına katkı sağlamak amacıyla çıktığımız yolda, bu alandaki gelişmeleri takip ederek ve bunlara uygun düzenlemeleri sunarak yolumuza devam ediyoruz.

Hem küçük öğrencilere destek olmak için hem de yetişkinlere de değişen dünyaya ayak uydurmaları konusunda deney yapabilecekleri bir ortam sunarak katkı sağlamak birincil hedefimiz.

MAKERCODES

Ömer Eren

Bilgisayar Teknolojileri Eğitmeni

Ömer Eren

Bilgisayar Teknolojileri Eğitmeni

Sankt Georg Avusturya Lisesi  ve İstanbul Üniversitesi mezunu olan Ömer Eren 2005'den beri yazılım sektöründedir. Reklam, E-Ticaret ve Oyun sektörlerinde Full Stack Web Developer olarak önemli projelere imza atmıştır.  Web teknolojileri ve Yapay zeka yazılımları konusunda uzmandır.

Mert Karadağlıoğlu

Robotik ve Kodlama Eğitmeni

Mert Karadağlıoğlu

Robotik ve Kodlama Eğitmeni

Şişli Anadolu Teknik Lisesi, ve Trakya Üniversitesi Bilgisayar, Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği, mezunu olan Mert Karadağlıoğlu, 2015'den beri Robotik ve Kodlama eğitimleri vermektedir. Aynı zamanda Cisco, Sistem ve Ağ Uzmanlığı sertifikası sahibidir. Uzmanlık alanları arasında Network, Bulut ve İşletim sistemi uzmanlığı bulunmaktadır.

Kerem Bakır

Eğitim ve IOT Danışmanı

Kerem Bakır

Eğitim ve IOT Danışmanı

Danışmanlığımızı yürüten ve Hollanda IBM'de Application Developer ve Watson IOT uzmanı olarak çalışan Kerem Bakır, Amsterdam Üniversitesi mezunudur.

Cem Cerçioğlu

Eğitim Danışmanlık

Cem Cerçioğlu

Eğitim Danışmanlık

Uzun seneler INTEL firmasının Eğitim Müdürlüğü'nü yapan Cem Cercioğlu, Türkiye'de Maker hareketini ilk başlatan ve Milli Eğitim'le bir araya gelip kodlamanın müfredata alınmasını sağlayan ekibin de bir üyesidir.

Volkan Keskin

Mobil Yazılım

Volkan Keskin

Mobil Yazılım

Robert Kolleji ve İstanbul Üniversitesi mezunu olan Volkan Keskin 2008'den beri Yazılım sektöründedir, kurumsal kodlama eğitimlerinin yanısıra mobil oyun yazılımı yapmaktadır.

Taha Sümer Deveci

Web Teknolojileri

Taha Sümer Deveci

Web Teknolojileri

Boğaziçi Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri öğrencisi. Yeni teknolojileri kullanarak özellikle web ön yüz geliştirme ile ilgileniyor ve kullanıcı deneyimi / kullanıcı arayüzü / ürün yönetimi konularında da kendisini geliştirmekte. Eğitim üzerine  1 yıldır MakerCodes şirketinde eğitmenlik ve asistanlık yapmakta.

Hande Sarkışla

Bilgisayar Teknolojileri Eğitimi

Hande Sarkışla

Bilgisayar Teknolojileri Eğitimi

İÜ Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi (BÖTE) mezunu olan Hande Sarıkışla öğrenciliği esnasında uluslararası robot yarışmalarında okulunu temsilen katılmıştır. Blok kodlama ve robotik kodlama eğitimlerinin yanısıra Yapay Zeka tasarımı alanında uzmanlaşan Hande Sarkışla, Cisco'nun Visual Basic sertifikasının yanısıra .NET ve PHP sertifikalarına da sahiptir. 

Esra Keskin

Sosyolog

Esra Keskin

Sosyolog

Mimar Sinan Sosyoloji mezunu olan Esra Keskin 18 yıldır Kurumsal alanda kişisel gelişim eğitimleri vermektedir. 

Seda Ata

Kodlama ve Robotik Eğitmeni

Seda Ata

Kodlama ve Robotik Eğitmeni

 Teknik ve Endüstri Meslek lisesinden mezun olarak Marmara Üniversitesi Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi bölümünde öğrenim görmüştür. Marmara Üniversitesi Engelliler Biriminde gönüllü olarak işitme engelli öğrencilere özel web tasarım derslerinde destek vermiştir..

            Kodlama, robotik konusunda çalışmalara devam etmektedir. .Mercedes’in Bilgisayar Bilimleri sertifikasına sahiptir, çeşitli devlet okullarında görev almıştır.

Oğuzhan Oz

Robotik Kodlama Eğitmeni

Oğuzhan Oz

Robotik Kodlama Eğitmeni

Marmara Üniversitesi  Bilgisayar  ve Öğretim  Teknolojileri  Öğretmenliği  mezunu.Bahçeşehir Koleji,Marmara Üniversitesi Teknokenti,Self-Mirror başta olmak üzere bir çok firmada dijital pazarlama ve kodlama stajı yapmıştır.Uzman olduğu konular ise dijital pazarlama (SEO,Adwords,Social Media Marketing),Scratch 2.0,Wedo 2.0,arduino,app inventor,drone eğitimi.

Aykut Ada

Bilgisayar Teknolojileri Eğitmeni

Aykut Ada

Bilgisayar Teknolojileri Eğitmeni

Bahçeşehir Üniversitesi Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi 3. sınıf öğrencisi.
Kodlama, robotik, 3D tasarım ve mobil uygulama ve geliştirmenin yanı sıra dijital oyun tasarımı
alanında da çalışmaları devam ediyor. Scratch, Lego Wedo 2.0, Lego Mindsterm EV3,
Microsoft Kodu Game ve Minecraft Education konularında uzman.

Bahadır Safter

Bilgisayar Teknolojileri Eğitmeni

Bahadır Safter

Bilgisayar Teknolojileri Eğitmeni

Bahçeşehir Üniversitesi Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri bölümü mezunu. Özel okulda bilişim teknolojileri öğretmenliği tecrübesinin yanı sıra özel eğitime ihtiyacı olan öğrenciler ile de bilişim teknolojileri adına çalışmaları olmuştur.

Berivan Mengüç

Bilgisayar Mühendisi

Berivan Mengüç

Bilgisayar Mühendisi

BİLECİK Şeyh Edebali üniversitesi 4.sınıf Bilgisayar Mühendisliği ögrencisi.  Lisans eğitimi boyunca yazılım, donanım ve bilgisayar teknolojiler ile ilgili konferans ve etkinliklere sürekli katılarak sektörün ihtiyacını ve gelişimini yakından takip etmiştir. Üniversite kulüplerinde aktif rol alarak  Bilişim Kulübü Genel kurulunda yazılım başkanlığı görevini yürütmektedir. ASP.NET  Mvc teknolojisi ile web sitesi   projeleri geliştirmiştir. Şu an dijital dünyanın önde gelen  yapay zeka  ve machine learning teknolojilerini kullanarak python yazılım dili ile görme engelliler  esas alınarak  tasarlanmış bir proje üzerinde çalışmaktadır. MakerCodes firmasına bir yıldır asistanlıkla başladığı kariyer hayatına  bilgisayar teknolojileri eğitmeni olarak devam etmektedir.

Hakkımızda

Maker Codes olarak, ihtiyaçlarınızı birlikte belirleyerek size en uygun atölye çalışmaları ile

Bilişim alanında çağı yakalamanızı sağlamayı hedefliyoruz...

 

 

Son Tweet'ler

Maker Codes Akademi

MakerCodes junior makers congratulations all for your continues participations finalizing with your coding & roboti… https://t.co/ZvPirkMefj

Maker Codes Akademi

MakerCodes little makers we love you & your wonderful smile..Cogratulations all & Enjoy your summer..:)) :)) . Make… https://t.co/ZsdEF1o1gv

Follow Maker Codes Akademi on Twitter

BİZE İLETİN

Bağdat Caddesi No:367, Suadiye İstanbul 

(216) 362-6888 / (536) 974-7720

info@@makercodes.com

BÜLTEN

Aylık Bültenlerimizi Almak İçin
© 2015 MakerCodes. All Rights Reserved.

Search